Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megmerjük kérdezni vagy ne?

Megmerjük kérdezni vagy ne?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm, majdnem egy éve ismerem már, nagyon jól megvagyunk, megértjük egymást, megbízunk egymásban. Neten ismertem meg és már sokszor voltam vele városban néztünk körül erre-arra. 1óra kb köztünk az út, szóval 1-2 hetente látom. A házában viszont eddig csak kétszer de most nem rég egy hetet voltam ott. Az anyja beleegyezett meg minden, de aztán ideges volt valamiért, szerintem zavartam ott mert eleinte nem kedvelt. De az utolsó két napban beszéltünk is meg én is kérdeztem őt hogy hogy van, aztán meg még puszit is adott miután kivittek a városba a buszhoz. Eddig puszit sem adott, meg utolsó napokban olyan más volt. Úgy 10-15 percet vagy fél órát nem tudom beszélhettünk este és utána változott így meg minden. Nagyon örülök neki, hogy megengedte hogy egy hétig ott legyek náluk. Eleinte csak 4-5 napról volt szó, de egy hét lett, barátnőm kérte meg hogy had maradhassak.

Maradtam is amit nagyon köszönök és jó volt. De ott olyan jó volt lenni, falun laknak és azóta Pest sem jó valamiért, meg ott mindennap délután-este sétáltunk. Itthon is nagyon nagyon jó, nem is az, csak szerintetek bevállalhatunk még egy hetet augusztusban? Vagy az sok lenne? Mert lesz ott egy koncert és arra mennék megint oda és szerintem az 1-2 nap lenne, de rámerjen kérdezni otthon barátnőm? Megfogja engedni? Csak gondoltuk suli előtt még egy jó hetet összehozunk. Nem csinálunk rosszat se, jók vagyunk, se disco se semmi. Szerintetek?

18/L


2011. júl. 15. 19:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
persze, semmi akadálya nem lehet
2011. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, a barátnődnek biztos szólt volna, ha lenne ellened kifogása, és akkor ő se tervezné azt az egy hetet.
2011. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt én hoztam fel neki, hogy lehet e róla szó, viszont ő fél, hogy az anyja nem engedné meg. Megfogja szerintetek? Ha most ilyen jó minden? nem akarom elkiabálni ezt.
2011. júl. 15. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy a vége felé azért volt kedvesebb, mert már tudta, hogy mindjárt vége. Ezt most minden rosszindulat nélkül mondom. Van, aki nehezen visel el maga körül idegen embereket és ebben a formában egy hét nagyon sok. Szerintem puhatolózz, de ne keseredj el, ha nemleges választ kapsz. Ha nagyon finoman és diplomatikusan utasítanak el, akkor se erősködjetek, se te, se a barátnőd, mert ez mélyebb ellenállást is okozhat. A koncert még lehet, hogy bele is férne, mondjuk du. mennél, este koncert, ott aludnál, aztán másnap délelőtt vissza. Vagy, ha közben úgy alakul, hogy ő kezdeményezi, hogy maradhatsz, akkor OK. Elhiszem, hogy jól érezted magad és tetszik ez a másfajta életforma, de ne neheztelj, rá, ha nem jön össze újra a hosszabb vakáció.
2011. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is fogok.:)
2011. júl. 15. 19:14
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha ezért mert mindjárt vége, akkor miért engedett még egy napot? Meg tényleg másabb volt és meg is védett más ember elött aki viszont rossz véleménnyel van rólam még mindig pedig semmi rosszat nem csináltam.
2011. júl. 15. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan, esetleg ha nagyon "félsz", vegyél egy doboz bonbont anyukájának, ajándékként a szives fogadtatásért és ellátásért:D
2011. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán jó lenne, ha előtte a barátnőd is lenne nálatok egy hetet.
2011. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon is jó lenne, csak még az anyja és az enyém telefonon beszéltek, szóval nem engedik még ide. Még...De majd talán még ez is lehet suli elött vagy egyik szünetben.
2011. júl. 15. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első beszélgetésig neki te egy bajt hozó pesti, netről megismert csaj lehettél. Jó benyomást tettél rá, az előítéletei és félelmei eloszlottak, szerintem nyugodtan szegezzétek neki a kérdést, nem hiszem, hogy negatív választ kaptok.
2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!