Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten munkát találni?

Budapesten munkát találni?

Figyelt kérdés
Takarítástól- konyhai kisegítéstől kezdve szexen kívül minden érdekel.
2011. ápr. 14. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM LEHET :'(
2011. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ott ismerősöd?
2011. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi az a munka ???
2011. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

munka = megélhetés


Aki csak fárasztani tud az inkább hanyagoljon.

2011. ápr. 14. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, most milyen a helyzet, de én dolgoztam anno Budapesten, pont azért, mert itt, Pécsen képtelenség volt munkát találni. Pesten egy hét alatt találtam. Oké, nem egy álom meló volt, de azért nem is volt rossz. Pultos voltam. Egyszerűen besétáltam és megkérdeztem, vesznek-e fel embert, mert nekem kéne munka. Felírták az elérhetőségeimet, meg hogy milyen tapasztalataim, végzettségem van (ami kb. a nullával volt egyenlő, 10 osztályom volt, meg egy erős angol nyelvtudásom papír nélkül), pár nappal később behívtak, aztán két nappal később szóltak, hogy következő héten kezdhetek.

Előtte nézegettem újságokban is álláshirdetéseket, ott is volt olyan hely, ahova felvettek volna, pl. valami mosodafélébe vasalni, de inkább ezt a pultozást választottam, mert ott fiatalok dolgoztak, a mosodában meg az átlagéletkor hatvan év volt kb.


Szerintem ha nagyon kell munka, és bármi jó, akkor azért Budapesten nem lehetetlen találni. Nyomtass egy paksaméta önéletrajzot, és járj végig minden lehetséges helyet, kérdezd meg, tudnának-e munkát adni, és hagyd ott az önéletrajzod. Valami majd csak akad, legalább is én szorítok neked, hogy sikerüljön. Csak az alapján mondom, hogy majd csak lesz valami, mert nekem innen Pécsről több ismerősöm is Pestre költözött, miután itt hónapokig, akár egy évig is hiába kerestek munkát, és ott azért hetek alatt találtak valamit, amiből ha szűkösen is, de meg tudnak élni.

2011. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!