Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nekünk miért nincs mélyebb...

Nekünk miért nincs mélyebb kultúránk, úgy mint a romáknak? Egyes családoknál a gyerek még érintetlen 17-18 éves korában is, de mivel úgy nő fel, így nem is érdekli.

Figyelt kérdés

A magyarnak semmi önbecsülése nagy átlagban, már 14 évesen keresi némelyik a lehetőséget, az olyan gyerek mivé lesz 20+ évesen... és ezt magyarként kérdezem.

30F


2022. dec. 25. 22:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

"gyerek még érintetlen 17-18 éves korában is"

A romáknál?

Ne viccelj!😆

2022. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem jó volt így 20 évesen.... Nem döntenék máshogy, ha újrakezdeném. Nem bántam meg egy elutasítást sem.
2022. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
80%

Valójában ez nem kultúrától függ, hanem neveléstől. Véleményem szerint mindegy ki milyen származású.

Magyaroknál is van aki érintetlen 18 éves korában is egyértelműen.

És romáknál is akad bőven aki 14 évesen már megjárt a fél város. Bocsánat a kifejezért, dehát a

mai világban.. Ugyanmár

Tömegközlekedéssen hallom a hátulülő 13-14 éves lányok beszélgetését, Ami nagyjából abból áll, hogy kinek mennyi fiú volt meg, mikor és hogyan és köztük volt cigány és magyar is egyaránt.. 🤷🏻‍♀️

Sok családnál nagy a fegyelem nekem nem tiltottak meg semmit, de fixen kicsináltak volna a szüleim ha 14 évesen pasizok 😅

A Kedves előttem válaszolónak.. Igenis rengeteg ROMA érintetlen még 17-18 éves korában ahogy én is az voltam.

Nem kell minden embert egy kalap alá venni, ahogy írtam ez nem származástól függ.

21/roma/L

2022. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A tanult, kulturált romákról írtam direkt, nem a higító gőzben fetrengő, csóró rétegről.
2022. dec. 25. 22:39
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A tanult romáknál is ugyanannyi az esély, mint a tanult fehéreknél, nem ettől függ.
2022. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Lucifer-666 ***** válasza:
100%

"Nekünk miért nincs mélyebb kultúránk,"


Kultúra? Miköze a szexzhez?

2022. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Magyaroknál nem szokás hagyományok szerint nevelkedni, és ebbe ugye beletartozik minden apró/nagy dolog.
2022. dec. 26. 00:01
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Arról a kultúráról beszélsz akiknek a himuszaban benne van hogy ne büntesse meg őket az Isten mert loptak? Ez neked a mélység? Xddd
2022. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Miért baj az, ha valaki 17 évesen szexel?

Szerintem inkább a megfelelő felvilágosítást kéne megadni, sokat beszélni róla, nem tabúsítani a témát. Onnantól kezdve meg ennyi idősen nyugodtan.

2022. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
34%

A kommenteket olvasva itt is nyilvánvalóan sok a negatív ítélkező ember.

Amint feltűnik valahol az hogy "Roma"

Az ezt követő lépés ocsmárolni a népet.

Mind emberek vagyunk. De ezek miatt a szavak miatt amikkel meg illettek nem érezzük magunkat értékesnek.

Vannak "Magyarok" akik lopnak, csalnak, hazudnak, aberráltabban viselkednek mint bármelyik roma. Mégsem ragasztunk minden magyar származású emberre bélyeget!

Megkellene tanulni nem borítóról ítélni.

2022. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!