Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szedik fel a szemete...

Miért nem szedik fel a szemetet az utak melletti árokból? Kinek lenne a feladata lakott területen kívül, az önkormányzatnak, vagy a közútnak.

Figyelt kérdés
Minden nap 30 km-t ingázok a munkahelyemre közel 5 éve, és 2 város közötti részen rengeteg a szemét az út mellett, műanyag flakonok, sörösdobozok, mindenféle, amit csak úgy kidobnak az autósok az ablakon. Mellett mindenhol szántóföld, így nem a szél fújta oda. 5 éve csak egyre több van, és soha nem szedik fel, nekem nagyon bántja a szemem. Kinek lenne a feladata?

2022. febr. 1. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két eset van.

1. Tökéletes az igénytelenség, a mocsok nem jár munkával.

2. Kéne de nincs rá pénz. Majdnem semmire sincs.

2022. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban, kinek lenne a feladata megnevelni az ilyen szemetelöket? Mert ha folyamatosan szemetelnek akkor nincs az aki tisztán tudná tartani!
2022. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A közmunkások megcsinálhatnák, mert egyébként ahogy én láttam, olyan tili-toli munkákat végeztetnek velük. Olyan semmi haszna munkákat. Az egymásra mutogatás, az nagyon megy. Egyébként igazad van, tényleg sok a szemét az utak mellett.
2022. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy a szemetelésért nem az emberiség, hanem egy marék ember felel. Ezt az embertípust kéne egyszer és örökre "összeszedni". Ahelyett hogy a te te és te adódból utcaseprőket foglalkoztatnak. (Vagy foglalkoztatnának, ha lenne rá pénz még külterületen is.)
2022. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg ember szemetel, sokszor látom vezetés közben is, hogy eldobják az utcán, vagy ki a kocsi ablakon. Én támogatnám ennek az igénytelen csürhének az összegyűjtését szívesen..
2022. febr. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!