Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi szabadidő marad az...

Mennyi szabadidő marad az osztatlan tanári képzés mellett?

Figyelt kérdés

Angol-biosz szakra mennék. Azért volna fontos ez a kérdés, mert orvosi után váltanék tanárira. Az orvosit azért hagyom ott, mert egyrészt borzasztó a nyomás, másrészt egyszerűen nem volt idő feltöltődni. Nincs bajom a tanulással, tehát szorgalmas vagyok, de úgy érzem, ha nincs egy kis szabadidőm, megint ki fogok égni. Nem szeretnék cseberből vederbe kerülni.


Ha napi mondjuk 1-2 óra szabadidőm lenne, már boldog ember lennék. Azt hallottam, a tanári is elég sok időt elvesz azért, és nem is a legkönnyebb. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. A tanári pálya pedig senki ne aggódjon, nem ilyen utolsó b, c, d terv, mindig a tanári vagy orvosi közt vacilláltam.

Előre is köszi bármi segítséget!!!



2019. jan. 2. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
1-2 óra szabadidőd bőven lesz :D De a tanári is kemény, szóval készülj. Ha van más kérdésed, akkor írj privátban :)
2019. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!