Mennyibe kerül most egy biztonsági őr tanfolyam? Amit hirdetnek az újságokban abból mi igaz hogy 25-45 ezer rugó közt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit keveslem. Két éve volt 50-120 ezer ft. közt. Hogy mi volt a különbség nem tudom de az óra számok és a tanfolyam hossza is elég széles inter vallumon mozog.

Én húsz évet voltam irodaházi recepciós.

Több helyen is dolgoztam, kismillió biztonsági őr megfordult mellettem és számtalan alvállalkozó.

Nem akarok beleszólni de ezt inkább akkor végezd el, ha rugalmas munkaidőd van és mellette valamit be tudsz vállalni mondjuk egy őrséget, mert ez főállásnak elég gáz.

Bent vagy havonta 240 órát annyi pénzért, ami szimpla 8 órás állásnak is szégyen lenne.

A legtöbb őr mind alvállalkozónak dolgozik így nem keresnek szinte semmit.

A vállalkozók nagy része egy írtó nagy kókler örülhetsz, ha időben kihozza a fizudat, a bejelentést meg felejtsd el.

Kevesen vannak bejelentve azok is minimálbéren, az a kevéske ember, akiket rendesen bejelentenek azoknak állati nagy mázlijuk van.

Magyarországon az építő ipar után a biztonsági és takarító cégek tulajai a legnagyobb svindlerek.

Nyugodtan ki merem jelenteni, hogy a biztonsági őrök és a takarítónők 60%-a nincs bejelentve. Tapasztalat.

Ráadásul a legtöbb helyen évente, vagy pár évente pályáztatják az alvállalkozókat és mindig van valaki, aki aláígér a főnöködnek.

Az új főnök meg mindjárt azzal kezdi, hogy kisöpri az egész régi gárdát.

Többször volt alkalmam emiatt munkanélkülivé válni. Most is ezért vagyok itthon munka nélkül.

Szóval gagyi egy szakma már megbántam, hogy valaha is betettem a lábam ebbe a körbe.

A vendégekről meg inkább ne is beszéljünk. Hozzák a jó kis hazai tapló stílusukat. És még csak vissza se szólhatsz. A bérlőknek meg soha semmi nem jó.

Sok helyen recepciós sincs mert spórolnak és egyedül van az őr. Csörög a telefon közben meg valaki beparkolna, és pont akkor szorul be a lift. W.c.-re menni ebédelni...áááááá.

Pihenés nincs pedig 24 órában kötelező lenne pár óra pihenést biztosítani.

Szóval ha van rá lehetőséged inkább keress más szakmát és ezt kerüld ki mert ez egy kényszer szakma, mellékvágány, nem becsülik pedig óriási a felelősség.

2012. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bemész munkaügyi központba, beregisztrálsz mint álláskereső, indítanak Biztonsági őr oktatást INGYEN minden költségedet állják +minimálbért is kapsz.
2012. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!