Hát nem vagyok zseniális?

Figyelt kérdés
Emelt kémia 98% + közép biosz 99% + felsőfok(C1) német => Irány az orvosi!!!
2011. máj. 12. 17:46
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
szívesen :)) ! De ne feledkezz meg róla - baromira ronda vagyok :D :D
2011. máj. 12. 18:30
 12/33 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kérdés, hogy hogy sikerült az érettségid? Ez rajtad kívül senkit sem érdekel :D ilyen mentalitással meg egyébként lehet, hogy okos vagy, de emberileg egy nagy nulla :)
2011. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
ja és amúgy ha érdekel küldök egy idei közép kémia javítókulcsot... már ha nem bírod ki holnap 8:00-ig...
2011. máj. 12. 18:31
 14/33 anonim ***** válasza:

annyira mégsem lehetsz okos ha nem látod,h kb 5 különböző emberrel vitatkozol..

én írtam a korrepetálós kommentet,de a rondásat nem..figyelj jobban.

am küldhetsz köszi.

2011. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"azt hallottam,hogy az önteltség az intelligencia jele"


Nem inkább úgy láttad, hogy az önteltség az intelligencia hiány jele?


Kérdező, szerintem meg te azt akartad, hogy most istenítsünk, hogy mekkora király vagy. De hát sajnos nem sokan irigyelnek téged, nem szívesen lennék ronda, beképzelt ember, és nem akarok 6+ kitudja hány évet tanulni, aztán meg kimenni külföldre...

2011. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

köszi köszi figyeltem és pontosan tudtam is hogy nem te irtad a "rondás" kommentet. de előtted írták így val.szeg ennek elolvasása után küldted a sajátodat.

Na figyelj, megoldom neked, de az egészhez nincs nagyon kedvem, túl hosszú... melyik érdekel inkább - a számolások (vége) vagy az eleje (elmélet) ?

2011. máj. 12. 18:43
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem döntöttél meg semmilyen rekordot, attól 6 ponttal lemaradtál :) ugyanis nem is egyszer előfordult már, hogy valaki 480 ponttal jutott be. Hoppá, még sem vagy annyira zseniális :P
2011. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
hm ki nem sza.rja le, hogy milyen érettségit írtál? Egy sza.ros zh-m nehezebb, mint a komplett érettségi emelt szinten. Na akkor most ki a zseniális?
2011. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megtudtam a kérdésemre a választ :)
2011. máj. 12. 18:47
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Édes kisszivem, mindössze annyit tudtál meg, hogy egy szánalmas idióta vagy. És Isten mentsen meg engem az ilyen orvosoktól. Ha ekkora képpel állítasz be egy állásinterjúra, páros lábbal rúgnak ki. Kívánom, hogy tanulj alázatot és az egyetemen majd úgy is rádöbbensz arra, hogy nem minden a bejutás, ott benn is kell maradni ám :)
2011. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!