Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök vagy autószerelő?

Gépészmérnök vagy autószerelő?

Figyelt kérdés
Leadtam a továbbtanulási jelentkezésemet gépészmérnökire, Pestre. Viszont matekból sosem voltam valami penge (erős hármas), fizika egy gyenge négyes. Tanulni, magolni nagyon jól tudok. Nagyon tanulni sincs úgy kedvem, tartok attól, hogy az egyetem nem piskóta lenne nekem. Viszont nagyon szeretem az autókat, azt szívesen csinálnám.

ápr. 22. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Gépészmérnök
Autószerelő
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj rá a gépészre, ha nem megy, úgy is kiderül gyorsan.
ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A számodra jövőbiztosabbat válaszd és azt amelyiket jobban szeretnéd csinálni. Ne pocsékold az időt, én már megtanultam, adj bele mindent pár évig, és kész. 27f
ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyértelműen autószerelő.Csak időben kell keresned egy műhelyet,ahol kitanulod a szakmát az öregektől. Gépészmérnökin szívsz x évet , utána pedig rájössz,hogy brutálisan túltelített a szakma,ezért hiába szenvedtél annyit,alig fogsz többet keresni mint egy operátor.

Üdv, egy gépészből lett programozó.

ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Nalunk az operatorok 220ft -ot kapnak 1muszakba, mig a gépészmérnökok 720ft -ot☺️
ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Autószerelő
ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 -esnek üzenném : egy operátor pár év tapasztalttal fel se kel már Pest megyében nettö 400 alatt. Nem tudom te hol dolgozhatsz,a 220 nettó Borsod legbelsőbb zugában esetleg hihető pénz.. Ahol én dolgoztam 3 év után bruttó 680-at kerestem, aztán mikor beszélgettem ott a gyártósori operátorokkal,megdöbbentem,hogy pár 10 ezerrel kapok többet mint ők.

De kiváncsiságóbl rákerestem pár ilyen mérnöki állásra,most is megállnak bruttó 700-nál ezek a melók keményen,cserébe végtelen stressz illetve időszűke. Én örülök hogy váltottam még idejében..

ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyor moson Sopron megyében, kedves elozo ☺️ es azert mert te nem ennyit keresel, hanem jóval tobbet, attol meg nem kell lepontozni a válaszom 😂😂😅👍🏼
ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!