Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE vagy SE szülésznő hallgató...

PTE vagy SE szülésznő hallgatók! Kivitelezhető a levelező+ teljes állású munka opció?

Figyelt kérdés

Sok év halogatás után végre úgy döntöttem, elindulok álmaim útján, jelentkeztem szülésznőnek a PTE-re és a SE-re. 8 órás állásban dolgozom, 6-14ig, így mindenképpen kizárólag a levelező munkarend jöhetett sajnos csak szóba.

Mindkét egyetemen havi 1 hét jelenléti hetet ír a felvi. Ezt pontosan hogy kell elképzelni? Hánytól hány óráig van ezen a héten az oktatás? Ténylegesen jelen kell lenni, vagy a covid óta online óra formájában is van lehetőség csatlakozni? Ezek főként azért fontosak számomra, mert győriként sem Pécs, sem Budapest nem a legjobb táv a napi ingázásra -tömegközlekedéssel.

Illetve a gyakorlat levelezőn hogyan van megoldva? Te választasz intézményt? Vagy időintervallumot amikor végzed a gyakorlatot? Akár munka mellett megoldható a gyakorlat? Persze tudom, minden megoldható, ha nagyon akarja az ember, de mégis kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, és hálás lennék a tanácsaitokért!



márc. 25. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
SE-re jártam, nem szülésznőire, de ugyanaz a felállás a többi szakon is. Havi egy hét, amikor reggeltől estig ott kellett lenni, kötelező a jelenlét.
márc. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyakorlatról: bele van építve az órarendbe és megmondják, hogy melyik kórházba kell menni és hány órát.
márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet úgy jelentkezni egyetemre hogy az alapvető feltételekkel nem vagy tisztában, így biztosítottnak sem mondhatod az elkezdését? Embereknek van arra idejük, hogy napokat szórakozzanak a felvis papírokkal majd megkérdik hogy ha na vajon be tudok-e járni? Nevetséges.
márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!