Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem anglisztika...

Debreceni Egyetem anglisztika szak vélemények?

Figyelt kérdés

Anglisztika szakon nappali tagozaton mennyi szabadideje van a diáknak?

Milyen egy órarend?

Heti hány napot kell bejárni?

Levelezőn mennyire nehéz elvégezni ezt a szakot?

Meglehet úgy oldani az órarendet, hogy heti 3x kelljen bejárni és inkább 9-10órai kezdéssel. (90perces ingázás miatt kérdezem)


Tudom tudom a sima alapszak semmit sem ér, ha ezt elvégeztem megyek mesterre.



dec. 13. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges.
dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Anglisztika mesterre tervezel menni? Nem akarom elvenni a kedved, de én megcsináltam a germanisztika MA-t, és még annyit sem ért, mint a BA. Tudásban sem adott már újat, és egyéb szempontokból sem nagyon érte meg.
dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 anglisztika alapra szeretnek menni majd fordito-tolmacs mesterre
dec. 16. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Még egyszer: teljesen felesleges. A tolmács-fordítók már ma is nagyrészt munkanélküliek, és a deepl stb. korában semmi szükség nem lesz a munkájukra. Teljesen felesleges időpocsékolás ez a szak, annyit ér, mint egy érettségi + angoltudás. Azaz semmit. SSC-be felvesznek ügyfélkapcsolati munkatársnak (de ide érettségivel is).
dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Büfé
dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!