Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Excel tudás nélkül lehetséges...

Excel tudás nélkül lehetséges az hogy logisztikus legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első éves hallgató vagyok a Széchényi István egyetemen. Kereskedelem és marketing szakon vagyok logisztika szakosodás, szóval logisztikus végzettségem lesz, ha minden jól megy. (De ez csak foszk, szóval csak szakmát kapok diplomát nem.) A második félévben már lesz logisztika tárgyam, ezért nyáron szeretnék majd valahol elhelyezkedni gyakornokként hogy legyen munkatapasztalatom. Viszont kicsit kétségeim vannak azzal kapcsolatban hogy egyáltalán felvesznek valahova, mivel szinte nulla Excel tudásom van, nyelvvizsgám sincsen egyenlőre még, de folyamatban van. Szóval azt szeretném megkérdezni tőletek , hogy szerintetek mennyi esélye van annak, hogy el tudok valahova helyezkedni gyakornokként?

2019. dec. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Youtube on találsz oktató videót Excelből. Tanuld meg!
2019. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem nehez az excel, siman meg tudod tanulni addig. Akár tanfolyamon, akár otthon egyedül, gond nélkül meg lehet tanulni.
2019. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy foszk-on nincs infó1-2 se programozás.. A Bsc-en van, talán első éves tárgy itt.


Egyébként kb az excel tudás manapság minden munkához kell szinte és MS office ismeret is. Nagyon ajánlott elsajatitani őket.


A gyakorlati hely nálatok nem tudom hogy működik, bsc-en 4 lezárt aktív félév után van csak rá lehetőség elméletileg.

2019. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

De van infóm, ebben a félévben is volt és a következőben is lesz, csak sajnos heti egy óram van, ami konkrétan annyit ér, mint halottnak a csók. Nekem a negyedik félévben lesz szakmai gyakorlatom.

2019. dec. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!