Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi folyik itt Vácon? A Váci...

Mi folyik itt Vácon? A Váci Munkaügyi Központban megesett rövid történetem!

Figyelt kérdés

Szóval, már régóta munkanélküli vagyok ,de kinéztem magamnak egy tanfolyamot(Tb és bérügyi szakelőadó). Jóhiszeműen amikor a legutóbbi látogatásomat tettem ott érdeklődtem a tanfolyamos hölgyeknél, akik azt mondták , hogyha én az október 30-án induló tanfolyamra szeretnék jelentkezni, jöjjek be szeptember 30-án feliratkozni, mert akkortól lehet jelentkezni.Hát szeptember 30-án visszamentem, az 5. voltam a tanfolyamosok közül, az előttem lévő 4 hölgy is erre a tanfolyamra jelentkezett volna. Akkor ért minket a meglepetés amikor az első hölgy kijött és közölte, hogy betelt a tanfolyam...., mert valakik már feliratkoztak rá!!! De ezt hogyan tették meg mikor mindenkinek azt mondták hogy 30-án kell beiratkozni.

Kicsit felment bennünk a pumpa és mindannyian(addigra 10-en lettünk) bementünk a kirendeltségvezetőhöz, aki köpni nyelni nem bírt, azt mondta mindenkivel egyenként kell beszélnie hogy felvegye a kérelmeket.Az első hölgynek azt mondta, hogy ezért ők büntetést fognak kiszabni belsőleg.(persze-persze)

A végén bejutottam felvették a kérelmemet ma megjött az elutasítás róla!

Esetleg másnak is vannak ilyen tapasztalatai?


2009. okt. 15. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én október elején indulóra tanfolyamra jelentkeztem még kb 2éve, és mi akkor erre már július közepén előjelentkezőként jelentkeztünk. Nem lehet,h itt is ez történt?
2009. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem lehetett "előjelentkezni".

Szerintem a munkaügyi központban dolgozók, felíratták az ismerőseiket, aztán ennyi.

2009. okt. 15. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak így működik... Nálunk, szintén vidéken, egy hónapban csak 1 személy mehet tanfolyamra. A többi le van sajnálva. Velem is, meg a húgommal is közölték, hogy kár beadnunk egyáltalán a kérelmet is, mivel felsőfokú végzettségünk van, így kapásból ki vagyunk zárva. Mert csak a 8 osztályt végzettek, meg a kedves kisebbség (már ha akarna) jelentkezhet.

Szóval ne idegeld magad, de jobb ha beletörődsz, hogy úgysem vehetsz részt ingyenes képzéseken. :(

2009. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja, de abba nem gondolnak bele, hogy hiába van neked felsőfokú végzettséged, nyilván nem passzióból jelentkezel tanfolyamra hanem azért mert nem tudsz vele elhelyezkedni.

Amúgy nekem is van egy közgazdasági érettségim, meg egy okj vállalkozási ügyintézős papírom és szart se érek vele.

2009. okt. 15. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Nekem szintén közgés érettségi, okj-s ügyintéző titkár, plusz a diploma. És nem találok állást már 4 hónapja... :( Szerettem volna tanfolyamra menni, mert lett volna egy lehetőség, hogy saját vállalkozást indítsak, csak kellett volna hozzá egy szakirányú végzettség. Dehát neeeem.

Mindegy, tényleg ne hergeld magad. :(

2009. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hergelem csak hát piszkálja az embert.
2009. okt. 15. 11:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarország! Ennyit tudok róla mondani.
2009. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
sziasztok én is igy jártam ,várakozol a válaszra hátha bekerülsz a tanfolyamra. de hiába.már előre meg vannak az emberek,csak nekik muszáj regisztráltatni embereket.DE van MEGOLDÁS!keresel privát tanfolyamot,és támogatja a munkanélküli:)a 8 as szobában, ha Váci vagy kopogással be mehetsz nem kell órákat várakoz.És felvilágositanak.
2010. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A váci MÜK alapból egy nagy kaki.

160-szor kell visszamenni, mire kapsz egy nyomorult időpontot, és ha szerencséd van, akkor ott lesz az ügyintéző.

2010. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másutt sem jobbak
2014. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!