Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol tudom ilyen betmennek...

Assurbanapli kérdése:

Hol tudom ilyen betmennek kiképezni magam?

Figyelt kérdés

már régen láttam a filmet és teccettek a betmenes cuccok és gondoltam h valami ilyennel akarok majd foglalkozni, ha befejeztem az iskolákat

tudtok ilyen helyet Kiskunhalas, vagy legaláb Kiskunmegyében


2012. júl. 5. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb hogy ugorj le a háztetőről és próbálj meg repülni és ha sikerült következik a második lépés. :) Szólj ha sikerült :)
2012. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de ilyen batmenes (me tudtam h a-val van csak elírtam) kütyük kellenének, ne szórakozzál má
2012. júl. 5. 21:17
 3/22 anonim ***** válasza:
én nem szórakozok...am elég sokszor elírtad :)
2012. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
am döntsd el h batmannek képzed ki magad vagy batmanes cuccokat csinálsz, mert a kettő nem ugyanaz....
2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Először is keresned kell kb. egymilliárd dollárt a kütyükre, utána a NASA-val és az oroszokkal kell felvenned a kapcsolatot.
2012. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
de nincs ilyen egytem? legalább Nagykiskunmegyébe me buda--Pest az messze van innenről
2012. júl. 6. 09:12
 7/22 A kérdező kommentje:
meg ijen segély is kéne, me kevés a pénzem, me ha izé így jó tanulok akkor orbán ad egymilliót és akkor abból malyd jól ki tudom fizetni( meg a maradék is megmarad amalyd és akkor még gazdagab is lesszek malyd)
2012. júl. 6. 09:15
 8/22 A kérdező kommentje:

meg izé azt a 1miliot azt euróba kapom, vagy forintba, me amerrikába nem fogadnek el ijen forintot, csak eurót

szóval mindent tudni szeretnék, kicsit bóvebben is kifelythetnéztek?!%

2012. júl. 6. 09:17
 9/22 A kérdező kommentje:

ja tom má mi a bajotok, megnéztem a vikipédián hogy 'batmann' nak kell irni, na én arra gondoltam

segítsetekLÉCCI, me nem értek ehez!!!!4!!4444!!4

2012. júl. 6. 09:20
 10/22 A kérdező kommentje:
de ezt nem is hummor kategóriába írtam, most azthiszik hogy höjéskedek, ez nagyon fontos,, nem vicc! rakjátod má wisszaxd
2012. júl. 6. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!