Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a Manhattan...

Mi a véleményetek a Manhattan nyelviskoláról? Valaki esetleg járt oda valamilyen tanfolyamra?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék spanyolból középfokú szinten nyelvvizsgázni, csak nem tudom melyik nyelvvizsgafelkészítő tanfolyamot válasszam. Egyik barátnőm ennek a nyelvsulinak köszönhetően tette le a nyelvvizsgáját, de ez a siker önmagában nem győzött meg arról, hogy itt kéne a tanfolyamot elvégezni.

Ezért kérdezem a Ti véleményeteket és tapasztalataitokat!


2010. júl. 3. 18:26
 1/1 anonim válasza:

Én német haladó csoportban voltma itt nyáron 2 hétig, intenzív tanfolyamon... A gimnáziumban 2-es voltam németből, alap dolgokat tudtam, de elvégeztem a tanfolyamot, és év végéig 5-ös voltam...Úgy is volt, hogy vagyok olyan szinten hogy akár abból érettségizzek de az angolt tanulom ovis korom óta, így maradt az angol, de lényeg a lényeg, hogy jó suli, sok feladatuk van, sok házit adnak, de hidd el megtanulod.

Én neked egy 4 hetes tanfolyamot ajánlanék, mert tényleg nagyon megéri.

2010. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!