Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok telc b2-re tesztfe...

Hol találok telc b2-re tesztfeladatokat? Angol.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A honlapon biztos, hogy van egy mintafeladatsor, egyébként meg kiadvány formájában könyvesboltban is meg lehet venni, de legalább 4-5 ezer forint.
2010. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

akadémia kiadós TELC B2 könyvet érdemes megvenni, 8 B2es feladatsor van benne, prá ezer forint.


*****

***** itt pedig egy másik telces könyv netes változata van fenn, valamint több telces anyag.


de amúgy nem ártana ha használnád a gyakorikérdéses keresőt, mivel kb most linkelem be 4edjére...


jó felkészülést, sikeres vizsgázást:)


bármi kérdésed van, szívesen válaszolok, én is TELCen voltam anno.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is TELC-en voltam anno, és iszonyat könnyű volt. Ha meg tudod csinálni a mintafeladatsort, a vizsgán sem lesz gond.
2010. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahhoz a bizonyos 2 linkhez megoldókulcs is van?
2010. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!