Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit az az intenzív nyelvtanfol...

Mit az az intenzív nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy ezek általában rövid ideig tartanak, de nagyon sokat kell rájuk készülni. De csak ködös elképzeléseim vannak róla. Kinek ajánlják ezt? Tapasztalatok? Vélemények?
2009. okt. 30. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központok fizetik (ha megnyerted a pályázatot) a teljes díjat,és a vizsgadíjat, hétfőtől péntekig, 8-12-ig nyomják a nyelvórákat, otthon készülni kell másnapra!Elég nehéz, de kifizetődik,mert tudás maradandó lesz, és sikeres nyelvvizsgád is. Alapfok 5 hónap alatt megvan, a középfok + 7 hónap még. Érdemes megcsinálni!!
2009. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Csak munkanélküliek jelentkezhetnek, elküldenek egy felvételire,(írásbeli, szóbeli)a nyelvképzést adó helyszínre, ha ott megfeleltél a munkaügyi választ ki a sok jelentkező közül, tőlük függ az egész! Érdemes belevágni,nekem így lett meg a német alapfok,majd középfok origó. És a németek mind csodálkozik,honnan tudok ilyen jól.
2009. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak munkanélkülieknek, bárki járhat, aki kifizeti, hogy hogy szervezi meg az életét a mindennapi 5 nyelvóra mellett, az már az ő dolga. Van előnye ennek a tömény nyelvtanulásnak, gyorsabban jutsz eredményre, nem húzod el.
2009. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mondjuk nyárszünet alatt ? diák vagyok
2009. okt. 31. 06:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, rengeteg intenzív tanfolyam van, különböző hosszúságúak a kéthetestől az egyévesig. Az óraszámot kell nézni, egy tankönyv tanfolyamon 120 óra, ez például heti 5X4 óra esetében 6 hét.
2009. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!