Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz tanulás kezdeti nehézség...

Orosz tanulás kezdeti nehézségekkel?

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy elkezdek oroszul tanulni. Már a betűket le tudom írni, meg nyomtatott betűket is le tudom írni írottan. Két napja kezdtem el, azóta az írást gyakoroltam hogy rögzüljön. Most ott tartok, hogy nem tudom mit lenne érdemesebb következőleg tanulni. Regisztráltam Livemocha-ra ott van pár lecke és könnyítésképp fel is olvassa, így a kiejtés is rögzül, amivel most még elég nagy bajban vagyok. Nem tudom hogy jó ez így vagy máshogy kellene nekikezdeni? Találtam pár hasznos honlapot is, de azok még csak magasabb szintű tudással tudnám hasznosítani. Jövő héten megyek be a városba és szétnézek, hátha találok egy jó nyelvkönyvet ami még segíthet. Sajnos nincs pénzem hogy nyelvtanárhoz járjak, vagy tanfolyamra iratkozzak be. Szóval az érdekelne hogyan lehet a leghatékonyabban tanulni?
2011. dec. 31. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még kötelező volt orosz nyelvet tanulni..(nagyon utáltam)

Emlékszem mi úgy tanultuk mint a magyar ABC-t..

1 körte- Один Груша

2 alma - два Яблоко etc..

Úgy mint ahogy magyarul tanultunk annak idején..

Érdekes,hogy sok éve már,hogy belénk "verték" az orosz nyelvet,még ma is egy csomó eszembe jut..

De van egy CD.Rosetta stone.Abból több nyelv is van(angol,japán,orosz..stb) Szerezd meg az orosz CD-t,és azzal tanulj..Nagyon jó.Ott hallani fog a kiejtést is,írhatsz is,sőt ha van mikrofonod,mondhatod is,és ha rosszul ejted jelezni fog..

2012. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Relaxa orosz terméket, nekem nagyon bejött. :)
2012. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, utána fogok nézni :)

és boldog új évet! ;)

2012. jan. 1. 02:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt össze van gyűjtve pár hasznos oldal orosz tanuláshoz:

[link]



Ezekkel pedig hatékonyan tudsz szavakat tanulni és gyakorolni:

[link]

[link]

2012. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.orosznyelv.com

Ez egy jó kis oldal érdemes:)

2012. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!