Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltatok már mormonok által...

Voltatok már mormonok által tartott angol nyelvórán Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Tényleg nyelvóra, vagy hittérítésről szól?

Azt hallottam, hogy elkérik a személyes adatokat és később hittérítés céljából megkeresnek. Én ezt nem szeretném, amúgy szívesen gyakorolnám az angolt.


2011. febr. 2. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
nem voltam és sztem te se menj
2011. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én személyesen nem voltam, de azt hallottam, hogy az első pár alkalommal tényleges nyelvoktatás folyik, aztán azonban a nyelvórák szép lassan hittanórákká fajulnak.
2011. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam.

Tulajdonképpen nem is nyelvóra volt, hanem inkább csak ilyen beszélgetés.

De szerintem nagyon hasznos annak, aki meg szeretne tanulni angolul.

A mormon hitről nem volt szó, illetve az óra végén felolvastak egy részletet a mormon könyvéből, de itt aki akart, az elmehetett.

Nem kértek személyes adatokat meg semmi, nagyon kedvesek voltak.

Akik ezt az angolórát tartották, amúgy ilyen 20 év körüli fiúk, lányok voltak.

2011. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik ismersöm mesélte, hogy volt ilyen mormonok által tartott nyelvórán, és azt mondta, hogy tényleg nyelvóra van, utána pedig valami vallási dolog, de nyugodtan el lehet menni. Azt mondta, kedvesek, normálisak. Szerintem megpróbálhatod, ha nem jön be, akkor is megadtad az esélyt.
2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat és folyamatosan jártam a mormon ingyenes angol órákra és sokat fejlődtem. Kezdő csoportban indultam, majd 2 hónap múlva a középhaladóban tudtam folytatni és másfél év után már a profi csoportba jártam, ahol már csak angolul folyik a tanítás. (A mormonokról is sokat tanultam közben ez igaz, de egyáltalán nem bánom.)
2011. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én 9 hónapja járok és nagyon szeretem. Szerintem menj el, jót tesz hogy olyanoktól tanulhatsz akiknek az anyanyelve az angol. Tőlem a telefonszámomat kérték el , fel is hívtak 1x , 2x , hogy megkérdezzék milyennek találtam az órát, vagy esetleg van -e valami javaslatom, hogy mit csináljunk az órán, de ennyi.
2011. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha tudtok angolul, gyakoroljatok velük! Tartanak ingyen angol órákat általában minden városban, 3 csoportban: kezdő, haladó és profi. Én eljárok hozzájuk, nem bánják ők sem ha vitatkozunk kicsit a vallásról is, miért ne. Az is egy téma. Egyébként angol órán nincs szó a vallásról tényleg ingyenes. Viszont ha privát beszélgetést kérsz hármasban velük (kettesével szoktak miiszonálni), akkor az 1 óra felében bármiről kötetlenül beszélgetnek szívesen, másik felében viszont felolvasnak a BOM (book of mormon) könyvéből és arról kérdeznek mi a véleményed. Nyugodtan kételkedhetsz, vitatkozhatsz, nem sértődnek meg. :)
2014. aug. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Boe'94 válasza:
100%
Én is voltam már az órájukon, bár csak gyakorlás céljából. Szó nem volt nálunk a vallásról. Beszélgettünk, és jókat nevettünk. Kedves fiúk és lányok egyébként. Én nagyon ajánlom őket. :)
2014. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csirkeba válasza:
100%
Én most fogom kezdeni. Amúgy semmi kétely nincs bennem. Van hozzátartozóm aki fel is vette a mormon vallást. Nem volt semmi elvárásuk. Szerintem jobb mint a hit gyülekezete
2015. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen csoportokba bárki bármikor becsatlakozhat? Elsőre kell időpontot kérni? Vagy csak mész és minden további nélkül beülsz a többiek közé?

Egyedül nehéz és lassú a nyelvtanulás, ráadásul semmi barátiköröm nincs. Legalább volna hova eljárni es még tanulnék is.

2023. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!