Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar érettségin a érvelésnél...

Magyar érettségin a érvelésnél baj h 2 és fél oldalt irtam? Mert olvastam valahol 3 - 8 oldalt kellett volna

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A "kért terjedelem" kritérium nem teljesült, ezért valószínűleg levonnak 1-2 pontot. Nézz bele egy tavalyi megoldókulcsba, hogy hogy pontozták!
2010. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a feladat kiírásában ott van, hogy hány oldalt kell írni, én is úgy tudom hogy aminimum 3. így mivel az egyik feladatot nem teljesítetted biztos vonnak le pár pontot.
2010. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nekünk mondták, hogy legyen meg a minimum 3oldal különben csak kevés pont adható szal tanárfüggő, hogy mennyit fog levonni a tanár
2010. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szövegalkotási feladatlap esetében a vizsgázó három eltérő típusú, műfajú és témájú szövegalkotási feladatból választ egyet. A diákok által választott feladat megoldásának elvárható terjedelme 500-1500 szó. A magyar nyelv és irodalom vizsgatárgy emelt szintű írásbeli vizsgája 240 perces.


nem kell félni..Én hármat írtam, a többiek 4-5t, mégis értelmesebb lett az enyém. szerintem. :D

2010. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%
A mi tanárunk azt mondta, hogy 3 oldal alatt el sem olvassa.
2010. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!