Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Teleki Blanka Gimi?

Milyen a Teleki Blanka Gimi?

Figyelt kérdés

Milyen a felvételi,és nagyon erős suli?

Egyáltalán milyen tárgyakból kell felvételizni?


2009. okt. 26. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik város? Csak így kapásból 3 Telekiről tudok 3 városban.
2009. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A pesti?

Az egyik legjobb. Nem túl erős, de nem is túl gyenge. Olyan erősen közepes. A felvételi pedig a szaktól függ, az oldalukon biztos írjak, esetleg nyílt nap.

2009. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi,Bp..sztem a töri-s részre megyek.mert emelt szintű töri érettségit akarok majd:D mert úgy tudom ez sokat segít majd az egyetemen (jogi kar,ügyvéd) :D
2009. okt. 27. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Töri érettségi nem a legkönnyebb :D

Nekem nyelvis ismerőseim vannak a Telekiben. De nagyon imádják a sulit.

2009. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is odajárok, most vagyok 9.-es de a régi sulimhoz képest sokkal erősebb. Én 5 évfolyamos nyelvi-előkészítőre mentem (angol heti 11 óra) Jó suli töri szakra nincs szóbeli..
2010. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hát én is odajárok:P Csak én 11. évfolyamra, és nem bántam meg, hogy jelentkeztem. Elég kemény, sokat kell tanulni, de a tudásod kamatoztatva lesz az biztos. A tanárok nagyon jók, az osztályközösségek is klasszak. Rengeteg mindenben kipróbálhatod magad!
2010. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A töri meg kimondottan jó! :)
2010. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!