Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolákban első órában...

Középiskolákban első órában be kell mutatkozni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok :)
2012. aug. 31. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk be kellett annó. Volt olyan óra, ahol csak simán mindenkinek a nevét kellett mondani, vhol pedig mondani kellett pár mondatos jellemzést magunkról:)
2012. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt hiszem, nekünk is be kellett első nap ilyen osztályfőnöki helyzetismertetésen

mondjuk nem sokat ér, mert annyi ember nevét egyszerre úgysem lehet megjegyezni

osztályfőnökön múlik szerintem

meg egy-egy tanár is kérte az első óráján, hogy mutatkozzon be mindenki

harmadikban meg az egyik új tanárnak is be kellett mutatkozni és még mindenkitől kérdezett is valamit a régebbi anyagokból + megnézte mindenki jegyeit a naplóban, de nem ért a névsor végére, mert kicsengettek :D

2012. aug. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én óráimat ezzel szoktam kezdeni.
2012. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első 3 óra nálunk osztályfőnöki volt, ott nem kellett. Aztán a maradék 4 óra rendesen meg volt tartva, ott talán 1-en kellett. Meg első héten egy másik órán.

Elég rég volt.

2013. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában igen, az első hét még laza, mint minden iskolai év elején.

A tanárokat érdekli,hogy kik vagytok, általában azt kérik,hogy mondj magadról pár mondatot.

Szóval egy párszor el kellesz ismételni a neved, régi sulid nevét,kedvenc tárgyad és a hobbijaid :)

2013. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!