Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves orvostanhallgatók!...

Kedves orvostanhallgatók! Fizikából, vagy kémiából érettségiztetek?

Figyelt kérdés
Mármint a bioszon kívül ugye. Melyikből milyen szinten, és milyen eredménnyel, összesen hány pontotok lett? Mind a most felvettek, mind a régebbiek válasza érdekel. Azt is írd oda légyszi, hogy mikor jelentkeztél.
2012. júl. 25. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizikából, mert az jobban ment. A biosz volt emelt (95%), a fizika közép (91%), és 2009-ben érettségiztem.
2012. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah és összesen 461 pontom volt.
2012. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy megy az egyetem? Igazából az van bennem, hogy fizikával lehet, hogy könnyebben fel tudnám vetetni magam, viszont talán mikor már ott vagyok, a kémia alaptudásra nagyobb szükség lehet, hogy el is tudjam rendesen végezni, ne maradjak le az elején...
2012. júl. 25. 17:47
 4/5 reptoid ***** válasza:

Fizika volt az emeltem, biosz csak közép. 95 fölött volt mind a kettő még nálam is 2009-ben. 468 pont volt.


Emelt biosz hiányának semmi hátrányát nem érzek, viszont hogy jó voltam matekból, fizikából, úgy érzem, nagyon sokat segít a dolgok rendszerezésében, megtanulásában.

2012. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát a kémiával megküzdöttem, jóval több energiát kellett belefektetnem, mint annak, aki érettségizett belőle. De elsőre meglett minden vizsgám. Első félévben csak hármas lett az orvosi kémia, másodikban négyes. A biokémia másodévben félévkor 4-es, a szigorlat meg már ötös. Szóval nem sokat számít.

Egyébként szerencsére jól megy a suli:)

2012. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!