Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmát érdemes tanulni?

Milyen szakmát érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

A főiskola és egyetem egyelőre nem érdekel. Valamilyen szakmában gondolkodom,ugye egyre többet hallatni,hogy sok a diplomás és kevés a szakember.Egyelőre rendszergazdai képzésben gondolkozom,közbe webfejlesztéssel foglalkozom itthon,még egy plusz dolog amihez ért az ember.


Viszont ezek után,valamilyen teljesen eltérő szakmában gondolkozom.Miután kitanultam és szereztem kellő szakértelmet benne. Gondolok itt:víz-gáz szerelő,klíma szerelő valamilyen hasonló szakmából (várom az ötleteket) magánvállalkozóként megélni. Mit ajánlanátok még? Mennyi fantáziát láttok benne? Előre is köszönöm!



2012. jan. 28. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A gépipar területén különössen vannak hiányszakmák.
2012. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
CNC forgácsolóra gondolsz és hasonlók? Az általam említett szakmákkal megérné foglalkozni?
2012. jan. 28. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja, arra is gondolok. De mindenképp nézz szét a környékeden, a gyárak felé, vagy ahol majd dolgozni akarsz, hogy mire van igény. Tehát pl. ha esztergályosra van szükség, akkor azt végezd el, ha hegesztőre, akkor azt, ha kearbantartóra, akkor azt...stb.
2012. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!