Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leállt a pilótaképzés Nyíregyh...

Leállt a pilótaképzés Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Pilótának szeretnék menni, jövőre végzek a gimiben.


A honlapon ( [link] ) leírt állami finanszírozású képzésre (140 óra repült idő + 55 óra szimulátor (MCC képzéssel) jogosítás: CPL/IR + ME) jelentkeznék, ami nagyon jó lenne, viszont a Hallgatók menüpont alatt csak 2007-ig van feltüntetve a végzettek neve, valamint felvi.hu-n sem találom erre a képzésre a linket, nem tudom, hogy leállt a képzés?


Nagyon szeretnék pilóta lenni, azonban 10 millió forinttal nem rendelkezem, hogy önerőből csináljam végig pl. a Malévnél a képzést.


Tehát: képeznek még pilótát Nyíregyházán?

Ha nem, van-e más, hasonló lehetőségem?


Köszönöm előre is a választ!


2011. júl. 9. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de a felvin meg van hirdetve

[link]

2011. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

uh, valószínű csak figyelmetlen voltam akkor a felvin, köszi szépen!


ha valaki tudja a választ arra, hogy miért nem frissítik a tanszék honlapját, az írhatna :)

2011. júl. 9. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lett azóta új honlapja a tanszéknek, még mindig az az aktuális?
2011. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hello, Te is jövőre jelentkeznél? :O ellenfelek leszünk:) - mármint amennyiben államira mennél.

Nem frissítik, mert nincs rá igény, idő, stb. Te kérdezted meg a fórumon is? De indul a szak, és a jövőben is fog, van még 5 kiadó hely jövőre. :)


Íme, ha még nincs meg: [link]


Hány pontra számítasz (tudom h még érettségi előtt állsz, de kb.)? Szerintem most 460 körül lesz a határ a 480ból, jövőre az 500as rendszerben viszont nem tudom.


A 10 milla, ami 15 ha jól tudom egy dolog, de a suli is csak 200 órát ad max. Szal utána zsebből megy a buli.


Sok sikert! Írj!

2011. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utsó vagyok, ez is ismered:

[link]


A névsor ugyanaddig van, de én ezt az oldalt jobban szeretem, valahogy nekem átláthatóbb.

2011. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy 3. vagyok. Neked miből lesz meg a 460 pont?
2011. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gőzöm nincs, hogy hány pontom lesz. de nem fogok ereket felvágni, ha nem jön össze. bejelölöm, aztán ha nem vesznek föl, akkor nem ez volt az én utam.
2011. júl. 25. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia 3. ! :D

Nincs kedved privit írni?

Üdv: a második... :D

2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Kb. 4 éve nem írt senki ehhez a kérdéshez, de érdeklődnek a kérdezőtől, hogy sikerrel járt-e. Pilóta lettél? :)

2015. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ott tanulok, írjatok, megpróbálok segíteni!
2018. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!