Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » CAD-CAM Informatikus OKJ...

CAD-CAM Informatikus OKJ képzés, de hol? Részletesen lejjebb.

Figyelt kérdés
Jelenleg két jelöltem van, mindegyiknek látom előnyét. Az egyik a Drégelyvár GSM, 12 hónapos délutáni képzés, ami annyiban jobb, hogy hétköznap tudnék mellette dolgozni, plusz olcsó második nyelvtanulási lehetőség és a suli iskolájában ingyenes elméleti oktatás jogsira. A másik jelöltem a Szily Kálmán Kéttannyelvű Szakiskola. Itt iskolarendszerű képzés megy 2 éven keresztül, egyéb előnye nincs ezen kívül, hogy minden nap benne lennék a gyakorlatban. Ez ügyben szeretném kérni a segítséget, ki járt már valamelyik iskolába, a végzettséggel hogy lehet elhelyezkedni egyikkel-másikkal stb. Köszönöm!
2011. jún. 20. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben találtam még egyet: Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola. Egyéb tippek, vélemények, bármi ami segíthet választanom, szívesen várom.
2011. jún. 20. 23:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj privátban. A párom CAD/CAM képzéseken oktató.
2011. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!