Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnöki képzésben...

Gépészmérnöki képzésben melyek a legjobb iskolák a BME-n kívül?

Figyelt kérdés

SZIE (Gödöllő), Miskolc, Bánki, Győr, Kecskemét, Debrecen?

Én úgy tudom hogy a 3 legjobb a BME, Gödöllő, Miskolc.


2011. febr. 18. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Miskolcot mondanám. Odajárok és nekem tetszik, bár nagyon nehéz.
2011. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

Gödöllö egy vicc.

bme-miskolc -györ

2011. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ha gödöllő vicc akkor győr mi? egy komédia

miért lenne vicc?

2011. febr. 25. 22:08
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Talan azert mert alacsony a szinvonala? Ugyanolyan mint a kecskemeti,vagy a pannon...
2011. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Gödöllő egy vicc?

Cicám, te nagyon el vagy ám tévedve!

Sokan el vannak ájulva a BME-s diplomától. Engem felvettek SZIEssel külföldön, szintén magyar társam BME-ssel nem.

És megmondták, hogy a végzés helye miatt...

Gondolom azért vagy ellene, mert kib.sztak, mint macskát sz.rni... :)

2011. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
12.07-nek: amúgy a pannon is jó helyeken szerepel a rangsorolásokban, annak is jó a képzése, híre.
2011. febr. 26. 14:03
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Ja és mindketten ugyanoda jelentkeztetek természetesen kedves utolsó..a cég pedig meglátta hogy ,,wááá gödöllő?? -gyere csak kisfiam" .. ,,bme? budapest? az meg hol van?":)

Na menj máshova meséket gyártani.


3 legjobb egyértelműen bme,miskolc,győr.

2011. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gyökérkém, magyar volt a felvételiztető, ő is itthon végzett...

Puszillak :)

2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amikor Gödöllőn már javában folyt az 5 éves képzés, Győr még sehol se volt. Győr gépész képzésben még nagyon zöld, sokat kell még érnie. Ja... hogy ott az Audi, és pénzeli? Puszta szerencse. Győr eredetileg távközlési és közlekedési fősuli volt, ha jól tudom 69-ben alapították. Erről ennyit.
2011. márc. 1. 22:16
 10/20 A kérdező kommentje:
ja meg annyit, h Gödöllő a mezőgépész képzésben volt nagyon erős, tehát a mostani gépész képzése is jó. Gödöllőről ösztöndíjas hallgatókat visz külföldre: Claas, John Deere, Massey Ferguson, Perkins motorgyár, stb. És ezt egy olyan mondta nekem aki a szie-n doktorált (igaz hogy GTK-n, de az mind1, nem ez a lényeg, ugyan ott van mind2).
2011. márc. 1. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!