Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a budapesti...

Milyen iskola a budapesti XIII. kerületi Berzsenyi Dániel gimnázium? Iskolaválasztás előtt áll a fiam. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 19:49
 1/2 anonim válasza:

Csak elfogult választ tudok adni, mert én oda jártam... Szerintem magas színvonalú az oktatás, jók a tanárok, és ami nagyon fontos, hogy hihetetlenül jó közösségek alakulnak ki.

Nagyon sok program van év közben és mindet a diákok szervezik. Én szerintem azoknak jó választás, akik egy jó suliba szeretnének járni, jól érettségizni és egy nagyon szabad közegbe járni. Nem ismerek olyat aki nem szeretett volna oda járni, sokszor még 6 óra után is úgy kellett "kidobni" az embereket a suliból, mert szívesen ott töltötték a délutánjukat. Én oda jártam, soha nem éreztem hogy agyon lennék stresszelve, nagyon sok barátot megismertem, mindig szívesen jártam be, kitűnőre érettségiztem és az első helyre felvettek egyetemre.

Ha bármi kérdésed van még jöhet.

2010. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat, milyen tagozatra jártál? valóban erősebbek a tagozatok? arra gondolok, hogy több ismeretet adnak az alapóraszámokhoz képest? a tanárok milyenek?
2010. dec. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!