Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 432 pont elég lehet önköltsége...

432 pont elég lehet önköltségesen pszichológiára?

Figyelt kérdés
Pázmányon tavaly 441 volt a ponthatár önköltségesre. Van rá esély szerintetek, hogy 9 pontot csökken a ponthatár idén? Tudom senki sem tudhatja előre, de mit tippeltek?

máj. 7. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tippelünk, mert még mindig ott tartunk, hogy változik a pontszámítás módja, változik az érettségi, és senki nem tudja, hogy pl. 400 pont az új rendszerben mire lesz elég. De ha valaki a hasraütés-szerűen azt írja, hogy elég ez a 432 pont, akkor attól neked jobb lesz?
máj. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Azt gondolom, hogy az új érettségi és pontok számítása miatt csak arányaiban fog változni...Plusz idén kb. rekordot döntött a jelentkezők száma pszichológia szakon, szóval erősen kétlem,hogy számottevően alacsonyabban húznák meg a ponthatárokat.
máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem és így változtak a ponthatárok (önköltségesen) 2018-tól: 431, 440, 460, 446, 450, 441. Szóval mindig elég nagy, kb 10 pontos változások voltak eddig. Jó lenne, ha idén lentebb menne
máj. 7. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, eddig hogy változtak, mert a pontszámítás módja vagy pl. a magyar érettségi felépítése mostantól változik. Egyáltalán nem mérvadó, hogy eddig hány pont kellett. Érdemben most sem lesz könnyebb bejutni.
máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 437 pontom van...ezt előre, nem lehet tudni, hogy elég lesz e vagy sem...
máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki hány pontra számít?
tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!