Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4,93-as atlaggal felvesznek a...

4,93-as atlaggal felvesznek a Leovey Klara Gimnaziumba? :S

Figyelt kérdés

#gimnázium #felvételi #LeöveyKláraGimnázium
máj. 2. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Context: oda potfelvetelizek, megcsinaltam a portfoliot. Magasra tettuk a lecet, ezert sehova nem kerultem be.


Tudni kell, hogy elozo evben 4,90-es atlagom volt + 6 elso helyezes iskolai tanulmanyin + 4 masodik helyezes + muveszi es osszesitett tanulmanyi kupa + ketto elso helyezes keruleti szinten angol szobelin, ezeken kivul 68 pontok lett kozpontin (42 magyar, 26 matek, juj…), osszesitve 118 (valamelyik iskola 117.5-nek szamitja).


Btw be vagyok szarva

Szoval van esely? :,D

máj. 2. 17:20
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
16 év felett?
máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Leövey nem hirdetett rendkívüli felvételit. Ettől még megpróbálhatod persze, de a helyedben mindenképp megnézném azokat a hasonló kaliberű sulikat, ahol maradtak helyek. Pl. Szinyei, Xantus, Ady, Babits
máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

"Magasra tettuk a lecet, ezert sehova nem kerultem be."


Csak gratulálni tudok az ilyen értelmi szinthez, amikor gyenge képességűként bejelölöd a legerősebb gimnáziumokat, majd csodálkozol hogy egyikbe sem kerülsz be és szórakozhatsz azzal hogy ne valami lebujba / kisegítőbe kerülj be, mert nem voltál képes vésztartaléknak bejelölni legalább 1 középszerű intézményt ami nem a hányadék kategória ahová sorolni fognak... Evidens, hogy nem fognak felvenni a Leoveybe hiszen nem is hirdettek rendkívüli felvételit. Mondjuk ilyen kompetenciával, hogy ennyit sem tudsz megnézni nem is vagy oda való.

máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

A Xantust beirtuk, azt is megprobaljuk ha esetleg a Leovey nem sikerulne :)

Tobben irtak hogy a Leovey nem hirdetett potfelvetelit. Ezt tudom, de a Leoveyvel mar egyeztettunk, az iskolam is beszelt veluk tobbszor, most varjuk a valaszt. Ezt nem azert csinaljuk mert akarjuk kicselezni a rendszert, marciusban kaptunk eszhez hogy mizu. Ez abszolut a mi hibank, ha nem lettunk volna ilyen tudatlanok es felesossegtelenek akkor talan nem igy jarnank.


#4

Ertem, tobbszor is rajottunk arra, hogy ultra gaz ha az ember csak a legjobbakat jeloli be. Vesztartaleknak beirunk egy kozepszeru sulit, de az se jott ossze. Ez van, igy hozta az elet.

De!

Ne oszd az eszt es mocskold a masikat, az Eotvos Jozsef Gimnazium human szakara pl. beferhettem volna, de azt a gimit be se jeloltuk.

Ha csak szidni jottel es mondani hogy idiotak vagyunk, akkor, hat bocsi, de…viszlat :D ezerszer elismeteltuk ezt magunknak es vallaltuk a felelosseget es beismertuk hogy balfaszok voltunk, nem akarom ezegyedjere is hallani ezt.

máj. 3. 00:23
 6/6 anonim válasza:
Elkezded bármelyik sulit ahova felvesznek, aztán menet közben majd megpróbálsz váltani egy olyanba, ahova a képességeid szerint passzolsz. Felvételikor szigorúak a követelmények, de év közben 1-1 embernél beszélni kell kb. az igazgatóval, és már át is kerülsz a másik suliba. (Persze ha van ismerős az sem árt, de nem kizáró ok.)
máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!