Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvodapedagógus 2024, Kaposvár?

Óvodapedagógus 2024, Kaposvár?

Figyelt kérdés

Jelentkezett valaki idén Kaposvárra óvodapedagógusnak?

Az érettségit mennyire veszik figyelembe?

Főként olyanok válaszát várom akiknek már van gyermekük.

34 éves vagyok 4 gyermekkel.

A rosszindulatú, érdemtelen válaszokat hagyjuk, oké 🙂



ápr. 27. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én már jópár éve jártam kaposvárra. Másik kar/szak, de nyilván beszéltem a pedagógus szakosokkal is. Úgy kb könyörögnek a felvételin, hogy menj oda. Bármit elnéznek. Pl a tanítónak, ha nem tud énekelni, meg ilyenek. Covid előtt volt ez.


Az érettségi pontszámítás pedig egy objektív dolog. Le van írva a felvételi infók között, hogy mire hány pontot kapsz. Nincs lehetőség ezt kicsit/nagyon figyelembe venni. Ez egy követelmény, amit el kell érni. Ezzel neked kell képben lenned, ha most jelentkezel. Pl [link]

ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érettségit mindenképp figyelembe veszik, mert pontot számítanak belőle. Ha az alkalmasságin nem felel meg, akkor már az érettségi nem érdekes, mert nem veszik fel. 260 pont alatt nincs bejutás.
ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!