Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen (max 2-3...

Szerintetek milyen (max 2-3 éves) szakmát tanuljak ki? Ami jól keress!

Figyelt kérdés
Most gimnazista vagyok és érettségi után szakmát akarok csinálni hogy a röplabda karrieremre tudjak fókuszálnit+ legyen egy szakmám. Majd csak utána mennék valami informatika karos egyetemre.

márc. 24. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Ha a 3 év is belefér, akkor miért nem csinálsz egy alapszakot levelezőn? Ha a jövőben IT-val akarsz foglalkozni, akkor felesleges most két évet elcseszni arra, hogy mit tudom én... asztalos legyél. Plusz ilyen rövid idő alatt semmivel nem fogsz "jól" keresni.

Ha rám hallgatsz, jelentkezel valahova valamilyen IT alapszakra levelezőn, mellette elkezdesz részmunkaidőben gyakornokoskodni bárhol, és röplapdázol.

Vagy ha most nem akarnál egyetemre menni, akkor én a helyedben azt csinálnám, hogy elvégeznék valamilyen informatikai felsőoktatási szakképzést: az nem is teljesíthetetlen még nappalin se, és pár év múlva, mikor vissza akarsz ülni az iskolapadba, egy rakat tárgyat el tudsz ismertetni.

márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem csak a szűk képzési idő a szempont, hanem az is, hogy ne kelljen túl sok időt fordítani a tanulásra, aránylag könnyű legyen, és bőven maradjon szabadideje. Szerintem erre gondolt.
márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen tanulnak sport mellett nappalin is, levelezőn meg pláne semmi akadálya az ilyesminek. Te miért nem teszel így?
márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!