Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számvitel mesterképzés?

Számvitel mesterképzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Számvitel mesterképzéssel kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat gyűjteni, hogy melyik egyetemet válasszam. ELTE, BGE és BME a jelenlegi sorrendem. Levelező, hasonló területen dolgozom már 3 éve, és a könyvvizsgálói képzésen is gondolkoztam, de jelenleg inkább a mesterképzés felé hajlok. Valakinek esetleg tapasztalata a felsorolt egyetemekkel kapcsolatban? Előny számomra ha online is tudom hallgatni az órákat, mert nem Budapesten élek és munka mellett könnyebb lenne, ugyanakkor nem akarom hogy ez a “tudás” rovására menjen, így nem ez a legfontosabb.



márc. 24. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ELTE-n végeztem, az előadásokat felveszik és általában 1-2 napon belül elérhetőek Panopton, úgyhogy online nem tudsz csatlakozni, de visszanézhetőek. Gyakorlat levelezőn nincs, ZH-k nem kötelezőek, viszont megajánlott jegyért mennek, nehezebb tárgyak esetén mindenképpen érdemes ezt kihasználni.

Nem hiszem, hogy a tudás rovására ment volna, de igazából nincs összehasonlítási alapom, hogy a másik két egyetemen milyen ez a szak. Viszont szerintem nagyon jól van itt kialakítva a levelező képzés, munka mellett is elvégezhető volt. Sok tárgynál plusz jegyzeteket is feltöltöttek az órai pptn kívül, volt amiknél feladatsorokat is, én főleg azt szerettem ahol moodle feladat volt és az egyből ellenőrizte is.

márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az is fontos kérdés, hogy pl. ACCA-t akarsz-e csinálni. Szerintem a BME meg az ELTE mestere akkreditálva van, egy csomó modult ki tudsz később váltani.

A #1 írta, hogy az ELTE-n nem kell bejárni, én a BGE-ről tudom, hogy ott sem kell, tulajdonképpen távoktatás az egész. Csak vizsgákra kell bejárni. Én még csak az alapképzést csinálom, de a BGE-n nagyon jó a számvitel oktatás, színvonalas. Jófejek a számvitel tanszékes oktatók, és hallgatóbarátak.

márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
márc. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!