Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE RTK bűnügyi nyomozói...

Barnibridge kérdése:

NKE RTK bűnügyi nyomozói szakon végzett, vagy éppen ott tanuló diákok, milyen az egyetem és a tananyag? Menniyre fontos a fegyelem, illetve mik a legnagyobb nehézségek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szeretném megkezdeni az NKE-n tanulmányaimat, de nagyon kevés anyagot találok erről a szakról és arról, hogy milyen is.

jan. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappali, vagy levelező?
jan. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban: rendőr leszel. Az alapvető rendőrségi dolgokkal fogsz megismerkedni. A kiképzés már nyári tábor, amióta az új dékán van. Sajnos vannak olyanok, akiknek az egoja így nem kerül picit redukálásra. Ez később kijön. A fegyelem alapvetően elvárt magatartás tekintettel arra, hogy felnőttként kerülsz be. A legnagyobb nehézségek, hogy sok olyan tárgyat tanulsz, aminek semmi köze semmihez, hanem valakinek oda lettek adva jópofaságból oktatni. Ezek mellett ez a hivatás nem lenne rossz, de ha normálisan akarod ezt csinálni, nagyon sok dolog nem olyan lesz mint azt elképzeli sok ember… a nyomozólét nem olyan, mint a filmekben, és nem itt fogod megtanulni a dolgokat hozzá.
febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Itt én válaszoltam, lényegileg szerintem minden információt megtalálsz. :)

ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!