Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem minőségirányítá...

Melyik egyetem minőségirányítási szakirányú továbbképzését ajánlanátok az oktatás minősége, oktatói hozzáállás, diploma értéke szempontjából? Dunaújvárosi egyetem vagy Pannon egyetem?

Figyelt kérdés

jan. 14. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Dunaújvárosi Egyetemről többször hallottam, hogy jó
jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én DUE-s vagyok, levelezős gépészmérnök hallgató. Azt kell mondanom, hogy elég korrektek a körülmények. A tanárok valóban azt kérik vissza, amit leadnak. Egyébként még így is marha sokan kiesnek, a 160 pontos határ nem tett jót a színvonalnak.

Full online volt az egész, a fizikát leszámítva, de a ZH ott is online volt. Teljesíthető, de tanulni kell, mert hiába online a zh de az idő kevés.


Rám pl. ilyenekkel írtak rám a hallgató társaim:


- Hogy kell sin61,2-őt átváltani fokra?

- Mi az a radián?


Szóval ja, de ezek úgyis kiesnek 1-2 féléven belül.


A diploma értéke már más kérdés, a Pannon nyilván jóval nevesebb iskola. Én csak azért járok a DUE-re, mert 20km-re van tőlem. Kb bárhova felvettek volna, de ez volt a legegyszerűbb.

jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!