Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az oklevélszerzési határidővel...

Az oklevélszerzési határidővel, és az állami ösztöndíj feltételeivel kapcsolatos hivatalos dokumentumokat hol találom meg?

Figyelt kérdés

Ilyenek érdekelnének, hogy mennyi idő alatt kell teljesítenem az egyetemet, ebbe a passzív félévek hogy játszanak bele, hogy kell kompenzálni ha nem teljesítem stb..


Ha rákeresek csak össze vissza találok információkat bizonyos részleteiről a dolognak, de nekem összeszedve rendesen hivatalos forrásból lenne rá szükségem.


Én tudtommal aláírtam/elolvastam egy ilyen szabályzatot amikor beiratkoztam az egyetemre, szóval valamilyen formában biztos létezik, csak nem tudom hogy keressek rá.


Google által főleg csak eduline cikkeket találok, de nekem arra lenne szükségem ahol ezek hivatalosan le vannak írva. (Pl. hogy az állami ösztöndíjas képzésen bennmaradásnak a kredit meg átlag felételei a TVSZ-ben vannak benne)



2023. jún. 7. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
oktatás.hu
2023. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!