Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány százalékot tudnék elérni?

Hány százalékot tudnék elérni?

Figyelt kérdés
idén vagyok végzős, és most sikerült kitalálnom, mi akarok lenni:D Biosz+kémia emelt kell..Bioszt majdnem a nulláról, kémiát teljesen arról kezdem. Magántanár nélkül sajnos, de a bioszfaktot felveszem a héten. Kémiát nem tudom sajna. Ha most nagyon intenzíven elkezdenék tanulni akkor külön bioszból és külön kémiából mennyi % lenne reális, amit el tudnék érni? Kémiából elég lenne egy 50% körüli, bioszból 75% felettinek örülnék.. Ez reális lenne?

2022. szept. 4. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Mivel nem csak ez a két érettségid van, így nem látok sok esélyt, hogy fel tudsz ezekre készülni. Főleg, hogy könyvekből sokkal nehezebb a kémiát megírni.
2022. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A többi érettségitől nem félek. Kettő megvan előrehozottan, illetve nyáron tanulgattam őket, előző évieket gyakoroltam.. ilyesmik.

Szóval ezért a legtöbb energiám pont bele tudnám ezekbe fektetni.. Viszont ezek szerint nagyon reménytelennek látszik ez így?:/ Nem érdemes belekezdenem?

2022. szept. 5. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenképp érdemes megpróbálni, de nem várnék sokat. Ha viszont tényleg nagyon sok időt tudsz belefektetni, akkor meglehet. Viszonta ha nem sikerül, semmiképpen se keseredj el és mindenképp próbáld újra.
2022. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!