Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » AZ iskolába miért nem csinálun...

AZ iskolába miért nem csinálunk semmi érdemlegeset az utolsó héten? Már múlt hét pénteken lezárták az osztályzatokat, és az iskolába már nem oktatnak semmit a nevelők.

Figyelt kérdés
Tegnap mertem szólni a kémia tanárnak, hogy adjon valami feladatot. Az osztálytársam majdnem megverték. Nem látom benne a logikát, hogy azért kell bemenni a suliba, hogy ott legyünk. Tegnap is az osztálytársam egész nap telefonoztak, amíg én kémiáztam, és tanultam.
2022. jún. 14. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Helyesírás gyakorlása tényleg fontos lenne neked.

Az üresjáratokban tudnál gyakorolni.

2022. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

"miért nem csinálunk semmi érdemlegeset az utolsó héten? ...

Tegnap mertem szólni a kémia tanárnak, hogy adjon valami feladatot. Az osztálytársam majdnem megverték."


Az utolsó héten már nem akarják kockáztatni a testi épségüket a tanárok, ha eddig megúszták verés nélkül. ;-)

2022. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Poénnak ez nagyon gyenge.
2022. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
2. Nem vicces, inkább idétlen vagy!
2022. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Már múlt hét pénteken lezárták az osztályzatokat"

Mire vártak volna, ha már úgyis tudták, hogy az addigra kialakult jegyen már nem tud majd változtatni senki, mert semmi olyasmi számonkérés nem lesz, ami befolyásolná a végeredményt?


"az iskolába már nem oktatnak semmit a nevelők"

Nem oktatnak... Attól még ilyenkor is van lehetőség a tanulásra, használd ki: ha játszotok, abból is lehet tanulni (akár lexikális tudás is lehet benne játéktól függően, de attól függetlenül, hogy mit játszotok, gyakoroljátok az egymásra figyelést, megtanultok veszíteni, kitartást és koncentrációt tanultok, stb.), de ugyanúgy abból is, ha csak beszélgettek (akár egymással, akár a tanárral, témától függetlenül). A legrosszabb, amit tehetsz, hogy társas magányba taszítod magad azzal, hogy bár emberek között vagy, mégis belebújsz a telefonodba.

2022. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!