Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A testnevelési egyetem felvéte...

A testnevelési egyetem felvételijéhez tényleg követelmény az emelt tesi? Nem elegendő,ha más tantárgyból van meg az emelt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Testnevelés egyetemről van szó, aminek a főbb profilja a test, annak egészségének megőrzése.

Szóval így fejből azt mondanám, hogy, nem, nem lehet másból emeltezni belőle.


Biztos információkért látogasd meg a felvi.hu-t.

2022. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem, alkalmassági vizsga van és a megjelölt vizsgatárgyak közül 1-et emelten kell teljesíteni.
2022. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. A nem-et úgy értettem, hogy nem kell feltétlen tesiböl emelt.
2022. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Edző szakon nem kell tesi érettségi.

Ott az egyetem alkalmassági vizsgáján kell az adott sportágból pontszámot elérni,és azt duplázzák. Az érettségit nem veszik figyelembe,de alap követelmény.


(Gyakorlat,Szóbeli,Írásbeli,és Humán biológia teszt aszthiszem) Az írásbeli vizsgában nem vagyok biztos,lehet csak Bioszból van írásbeli.)


De mind a négynél kell tételt húzni.


Tehát jó sportolónak kell lenned az adott sportágból.

2022. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!