Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milton Friedman egyetem,...

Milton Friedman egyetem, nemzetközi tanulmányok szakjáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most szeretnék továbbtanulni, levelezőn gondoltam megcsinálni a nemzetközi tanulmányok szakot. A Károlin is láttam, de ott nemzetközi gazdálkodás a specializáció, itt a Miltonon meg olvastam, hogy van nemzetbiztonság is, engem ez a terület érdekelne jobban. Mi a véleményetek erről a szakról, egyetemről? Igazából én nem hallottam még erről a Milton Friedmanról, azért érdekelne pár ember véleménye, leginkább olyanoké, akik odajárnak, vagy van ismerősük ott!


Meg tudom, hogy elhelyezkedésnél egyes helyeken számít az, hogy hol szerezted a diplomádat. Bár én inkább annak a híve vagyok, hogy az egyetemen tanult dolgokat mennyire érted és mennyire tudod gyakorlatban alkalmazni. Nekem ez nemzetbiztonsági területekhez kellene. Rendőr diplomám már van.



2022. jan. 27. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Ha rendőr diplomád van, akkor nem árthat egy nemzetközi tanulmányok másoddiploma. Önmagában ez a papír semmit sem ér, rendőr diplomával együtt jelenthet kis előnyt itt-ott. A Milton nyilván nagyon könnyű és a papír nem ér túl sokat, de valami kis előnyt jelenthet. És valami tudást azért csak adnak ott is.
2022. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Én oda járok psz-re, csak javasolni tudom.
2022. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!