Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elcseszték a diploma melléklet...

Elcseszték a diploma mellékletemet! Kihez forduljak a TO-n kívül? És hogyan?

Figyelt kérdés

Sajna így jártam.


Odautazás nem megoldott és a TO-t is ki szeretném hagyni ebből, mivel állandóan csak hibáznak (elegem lett belőlük) . 3 hónapig ültek rajta, majd postás a postaládába gyömöszölte (akik nem járatosak ebben: szigorú számadású doksi, kb. olyan mint a bizonyítvány, a diploma)


Iszonyat ideges lettem, mert nem csak egy hiba , hanem több hiba is van benne...


Mit tennétek?


2010. szept. 8. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert a hülye postás a postaládába gyömöszöli a fontos irataidat, azért a hülye postást kellene felelősségre vonni!... Szerintem...
2010. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azon már túl vagyok, amúgy az ajánlott leveleket is bedobhatja :(


Ám de elírások vannak a doksiban! nem is egy!

2010. szept. 8. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
pl?
2010. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, elcseszték a mellékletet, és nem akarsz a TO-hoz menni, akkor mégis kihez???

Most mondjam azt, hogy írd át? Nem tudom, milyen választ vársz.

2010. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pl: jelest közepesre, tantárgyak hiányoznak (de nem tök mindegy?)


Én nem írhatom át (sajnos)


TO állandóan hibázik, késik (erre is 1/4 évet kellett várnom mire megkaptam, mert kifogás az ugye minidig van) küldözgetnek jobbra, meg balra... na ezt akarom elkerülni, hogy futkossak egyik helyről a másikra.


A másik hogy jelenleg nem tartózkodom Mo.-on, így nem tudok csak úgy berohangászni hozzájuk...


Szóval ötletek?

Igazgató, dékán, vagy ki?

(elvileg az igazgató hitelesítette)...jah eléggé furcsa elképzeléseik vannak a hitelességről...

2010. szept. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!