Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem gáz szakközépiskolában járni?

Nem gáz szakközépiskolában járni?

Figyelt kérdés
Eddig a megye egyik legkeményebb és legismertebb gimnáziumába jártam, idén kezdtem itt a 3. évem. Hatosztályos gimnáziumba felvételiztem és eddig bírtam. Teljesen kibuktam pedig ez csak a 2.hónap. Őrlődöm és a jegyeim se túl jók már, sokat gondolkoztam hogy elmegyek és másik iskolába de ez nem kínos?

2021. okt. 9. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az?
2021. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Jobban jársz így. Gimnázium arra való, hogy onnan egyetemre menjenek, nem ad szakmát. De ha neked a gimnázium is nehéz, ezek után világos, hogy szóba sem jöhet a még sokkal nehezebb felsőoktatás. Jó lesz egy szakmát adó suli.
2021. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

2

Ez egy hatalmas fszság. Egyszerűen nincs szükség egységesen akkora terhelésre, mint ami egy elitgimiben van. Az érettségi szánalmasan egyszerű, egy emeltet is nagyon szépen meg lehet csinálni némi gyakorlással. Minél kevesebb időt emészt fel a többi, számára fölösleges sallng, annál több ideje marad a lényegre felkészülni.


Én otthagytam az Apáczait és elmentem egy mezei zenesuliba. 440 ponttal vettek fel egyetemen mérnöki szakra, 97%-ra írtam a matek érettségit (de a többi is jeles lett). Előtte rommá aláztak és 3-4 között voltam... Most már mesterképzésre járok, idén végzek.

2021. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!