Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményed Szolnoki...

Mi a véleményed Szolnoki Tiszaparti iskoláról?

Figyelt kérdés
Fekvételi előtt állok és szeretnék a Tiszapartiba menni dráma,általános,társadalom tudományra. Aki oda járt/jár mi a véleménye az iskoláról?
2021. okt. 2. 16:01
 1/3 anonim válasza:
100%
Én tavaly oda mentem volna, sok ismerősöm jár oda, és nekik nagyon bevált. Természetesen vannak tanárok akik szeretik a diákokat piszkálni, de ilyen mindenhol van, ott is, viszont szerintem teljesen korrektek a diákokkal. Drámára könnyebben be lehet jutni, de a társadalom és az általános szakot ajánlom nagyon. Nem tudom tudod e, hogy egy nagyon keresztény iskola, tehát vannak szabályai, hogy miket lehet felvenni stb… Könnyen el tudsz jutni oda pl ha nem szolnoki iskolába jársz, mert nincs annyira messze a buszpálya
2021. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj! Oda jártam 4 évig!

De azért írok ide is pár infót!

A tanárok alapvetően rendesek, segítőkészek, jó az oktatás. Erős giminek mondanám. Katolikus iskola révén hittan óra és mise ( mára már csak évente párszor). Anno amikor még én kezdtem apácák is tanítottak és heti 1x csütörtökön templomba kellett menni olyan 30 percre reggelente. Ez már nincs! De hittan óra természetesen végig van. Én társadalomtudományi szakra jártam. Ebből kifolyólag töriből és magyarból voltam erős. Emelt érettségit tettem töriből ötösre. Vannak/ voltak extrém szabályok! Azóta igazgató váltás volt, de nálunk nem lehetett szakadt farmert hordani, olyan felsőt ami nem takarja a vállunkat. Extrém haspóló, miniszoknya szintén kizárva. Színes és hosszú műköröm, tetoválás ( látható helyen), színes haj, erős smink sem volt megengedett. Így elsőre lehet durván hangzik, de kibírható😅Tényleg! Sőt én nem mondanám magam vallásosnak( az iskola sem erőltette ránk túlságosan) és úgyis simán el voltam 4 évig. Rengeteget kellett tanulnom mindig, de megérte és imádtam a tanárokat is és magát az iskolát is. Most pedig egy jó egyetemen tanulok!

Írj nyugodtan privátot ha bármi egyéb kérdésed lenne!

2021. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 4 évig jártam oda, ha engem bárki kérdez, mindenkit arra kérek, hogy nagy ívben kerülje el a Tpg-t. Sehol nem találkoztam még olyan farizeus, képmutató, álszent tanárokkal, mint ott, olyan mértékű ellenérzet van bennem az iskolával kapcsolatban, hogy az nem férne ki ide - és ezzel nem voltam egyedül. 😆 Mutatóba lehet csak találni néhány embert, aki szerette azt az iskolát, még a mai napig PTSD-t kapok, ha csak egy-egy képfoszlány megjelenik a szemem előtt az ott töltött évek sanyarúságáról. És a legszörnyűbb, hogy az évek előrehaladtával csak egyre romlik és romlani is fog az iskola színvonala, hála az új vezetésnek. Kis tipp; olvasgasd vissza itt Gyakorin az Tpg-ről feltett kérdéseket, a válaszok mindent elárulnak.
2022. ápr. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!