Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment alapképzés után gazdaságinformatikus mesterképzés lehetséges? Vagy érdemesebb lenne gazdinfó alapszakra újrafelvételiznem?

Figyelt kérdés

Van, aki így jelentkezett és sikerült neki? Kell valamire figyelni az alapképzésen (pl infos szabválokat felvenni) vagy simán megvan a szükséges kredit az alapszak elfogadtatásához?

Az alapszakot a Corvinuson kezdtem idén. Gazdinfo sajnos nem volt opció, mert nem érettségiztem informatikából, de később ez érdekelne mindenképp, maradnék itt vagy a BME-re mennék.



2021. jan. 2. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt megtaláltam én is, köszi!

Az érdekelne, hogy valakinek van-e erről tapasztalata, hogy a gm szak tárgyaiból összejönnek-e a 9.4.1 pontban leírt kreditek.

2021. jan. 4. 01:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy pl kérvényeznem kellene már most, hogy gazdinfos tárgyakat is felvehessek alapszakon?
2021. jan. 4. 01:11
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem vagy ez vagy az, egyszerre értelmetlen szerintem mindkettőt csinálni. Gazdmen teljesen rendben van vegyél fel pár info-s tárgyat és menj el valamilyen mesterre. Úgyis a kompetencia számít és ha meg megvan a beugró munkahely onnan minden rajtad áll vagy bukik.
2021. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!