Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételi/középiskolai...

E-felvételi/középiskolai erdmények?

Figyelt kérdés

1. Az e-felvételi rendszer "KÖZÉPISKOLAI EREDMÉNYEK" menüpontjában választott idegen nyelv eredményének beírható az az idegen nyelv, amit a középiskola utolsó 2 évében tanultam, de nem abból érettségiztem?


2. valamint a választott tárgy eredményének beírható az a tantárgy amit szintén a középiskola utolsó 2 évében tanultam, de nem abból érettségiztem?


a felvi.hun már kértem segítséget e-mailben, de nem bírom kivárni, még válaszolnak, légyszi aki tud segítsen! S.O.S.


2010. jan. 30. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha elolvasod a tőle jobbra lévő tájékoztató szöveget akkor kiderül teljesen egyértelműen, hogy beírhatod, mert nincs köze az érettségidhez.
2010. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!

csak a nagy parázásban kapkodok össze-vissza, de közben már átszámoltam és rájöttem, h. semmi értelme ennek a módnak, mert az érettségi pontok kétszerese többre jön ki.

de nagyon köszi

2010. jan. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!