Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak most kezdek el tanulni...

Ha csak most kezdek el tanulni az érettségire, sikerülhet?

Figyelt kérdés
Úgy értem minimum 450 pontot kell elérnem, de eddig (nyelvvizsga stb.) még nem tudtam rá készülni semmit.
2009. dec. 14. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi,én sem kezdtemmég el,és magamat ismerve nem is nagyon fogom.Igaz nekem magyar,töri matek lesz csak.de majd ugyis lesz időd áprilistól.
2009. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyelvvizsgád sincsen? Akkor necces:D Amúgy én az érettségimre intenzíven egy hetet tanultam kb, az emeltre év közben készülgettem (de azt se vittem túlzásba), de mondjuk volt nyelvvizsgám...

Attól függ milyen gyorsan fog az agyad:)

2009. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már érettségiztem,és elég volt előtte 1 hónappal,simán meg lesz.Ne vidd azért túlzásba:)Úgyis folyamatosan haladtok még a suliban,és a tanárok is elkezdik majd a gyakorlást veletek.
2009. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!