Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell jelentkezni...

Hogyan kell jelentkezni egyetemre?

Figyelt kérdés

Hogyan kell továbbküldeni az oktatási hivatalnak az érettségi bizonyítványom másolatát és a 4. osztályos bizonyítványom másolatát?

Én postán intéztem eddig, nem e-felvin.

De fogalmam sincs, hogy kell.

Csak fogok egy borítékot és belerakom a két darab fénymásolt lapot és felküldöm az OH-nak?!

És ha sorrendet akarok változtatni akkor, hogyan kell?

Kérlek írjatok, mert fogalmam sincs róla!


2011. jún. 30. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
FELVI.HU
2011. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Amikor még én mentem egyetemre internet sem volt, mégis sikerült jelentkezni.

Ha felvin se tájékozódsz, kérdezd meg egy osztálytársad vagy az osztályfőnököd. Esetleg írj a felvinek.

Akkoriban ofő által hitelesített fénymásolatot kellett küldeni, gondolom most elég scannelni-feltölteni.

2011. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért vagytok ide regisztrálva, hogy segítsetek a kérdezőknek! Remélem nem veszitek zokon, hogy lepontoztalak titeket! :)

pff... milyen emberek vannak, akik egy normális választ nem képesek írni! köszönöm! :)

2011. jún. 30. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Itt le van írva mit kell csinálni, oda kell feltölteni ahová az eddigi papírjaid másolatát feltöltötted, a "Jelentkezésekhez csatolt dokumentumok"-ba.

2011. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Amit az utolsó hozzászóló írt, az e felvételire vonatkozik, itt a postai dolgokról van szó. Amúgy pedig nem értem miért kell így leszólni vkit, amikor most az életéről van szó. A kérdező fél, h ha rosszul csinál vmit, nem ír rá vmilyen adatot a hiánypótlásos lapra stb., akkor eleshet a felvételtől, még akkor is, ha a pontszáma megvan. És jogos a félelme, ne ezen bukjon már el vki, ha az érettségit végigcsinálta. Miért baj ha vki kérdez? Ettől már rögtön fogyatékos?
2011. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó! :)

Tényleg egyes emberekkel hozzáállásával van gond, ha nem akartok segíteni, akkor menjetek inkább csináljatok valami mást, de nem kell beszólni, ez rólatok mond véleményt! :)

2011. jún. 30. 22:16
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
a már bennlévő egyetemisták között is van jó sok fogyatékos (saját tapasztalat) nem is akármilyen egyetemeken és szakokon, úgyhogy ezt inkább hagyjátok
2011. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha papíron küldted be, akkor annak van egy olyan darabja, ami nálad kellett, hogy maradjon. Azon tuti rajta van a cím ahová el kell küldeni, meg hogy kell-e rá pecsételnie a sulinak. Lehet valami kódot is rá kell írni, nemtom idén hogy megy.
2011. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell bántani? Ez az oldal nem arra van, h kérdezzünk? Az interneten a húsleves receptje is fenn van, de miért ne kérdezhetné meg itt? Szerintem jócskán voltak, vannak és lesznek is még sokkal inkább ostobább kérdések ezen az oldalon, már ha ez a kérdés ostobának minősül. Amúgy csak egy példa, h miért is jogos a kérdező bizonytalansága: a hivatalos Felsőoktatási felvételi tájékoztatóban jún.1 a középiskolai bizonyítvány másolatának beküldési határideje, míg az e-mailben küldött hivatalos értesítésben jún. 10. áll. Miért kell így bántani vkit? Nem kényszerít a kérdező senkit arra, h válaszoljon, téged sem. Ez egy számára fontos kérdés, amit itt tett fel (mert miért ne?) és ha vkinek van kedve/ideje és tudja is a kérdésre a választ, akkor válaszolhat, ennyi!!!
2011. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:45

Üzenném neked, hogy lehet, hogy lusta vagyok, meg idióta. Lehet.

De akkor sem vagyok bunkó! :) Ez a különbség kettőnk között! :)

Ha valaki segítséget kért ezen az oldalon, akkor én, ha tudok, segítek neki! Nem úgy, mint egyesek, akik rosszindulatúak!

2011. jún. 30. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!