Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb nyelviskola...

Melyik a legjobb nyelviskola Szolnokon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem jártam nyelviskolába, hanem magántanárhoz, de a nyelviskola szerintem jobban megéri, mert a tanárok nagyon borsos árat kérnek el. Akik az Oxford Nyelviskolába jártak az ismerőseim közül, ők meg voltak elégedve vele, mert több fajta nyelvvizsga feladatait is gyakorolják, utána Te döntöd el hogy melyikre mész, amelyik jobban megy. Ezen kívül a Linea Nyelviskolát és a Katedra Nyelviskolát ismerem.
2011. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a MySchool Nyelviskolát ajánlom. Kötetlen időbeosztás, enyéni haladási ütem.
2011. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
my School nyelviskola ne ! ne! és ne! kritikán aluli..jártam az Oxfordba és a Lineába korrekt jófej tanárok, tartalmas órák. Itt két fajta óra van heti egyszer egy elmélet ahol egy tankönyvet magadtól kikell töltened amit otthon is tudsz megoldókulcs is van hozzá, illetve egy gyakorlat ami "hasznos"-nak mondható. Sehol nem ért még ilyen szintű csalódás, az időpontokat változtatták, a szerződésben időhöz van kötve a bérleted amit ha az ő hibájukból nem tudsz lejárni oda veszik a pénzed, minősíthetetlen ügyintézés stb...katasztrófa!kerüljétek
2017. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felesleges pénzkidobás. Az egyéni haladás azt takarja, hogy egy lapon megkapod az adott fejezethez kapcsolódó nyelvtani magyarázatot, majd meg kell a tankönyvben és munkafüzetben oldani a feladatokat. Ha valamit nem értesz, a tanártól megkérdezed. Egy héten egyszer van 2 óra gyakorlat (magnóhallgatás) és konkrétan csak ilyenkor szólalsz meg angolul. Ez otthon is megoldható. Senkinek nem ajánlom!
2017. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!