Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, kiszámolná...

Egyetemisták, kiszámolná nekem valaki az átlagomat?

Figyelt kérdés

Sajnos én egy év után még mindig nem értek hozzá:D A kredites átlagról van szó, most még a neve se jut eszembe:D

Jegyeim:

5 (2 kredit)

5 (2 kredit)

4 (2 kredit)

4 (3 kredit)

5 (3 kredit)

1 (3 kredit)

5 (3 kredit)

5 (3 kredit)

3 (3 kredit)

3 (2 kredit)

4 (2 kredit)

És még egy kérdés: Hogy egy tárgyból buktam, az nem zárja ki a tanulmányi ösztöndíjat igaz?


2011. máj. 30. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3,96 a tanulmányi átlagos


3,6 az ösztöndij átlagod ha ugy számolják mint nekünk (bukott tárgyat nullásnak veszik,30-al osztják akkor is ha 28 kreditet vettél fel)

2011. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb. ötféle átlag létezik. Nagyon durva, ha képtelen vagy utánanézni és kiszámolni. Mégis milyen szakon vannak négyeseid meg ötöseid úgy, hogy nem tudsz átlagot számolni?
2011. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
ez valami BTK-s alibi szak
2011. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek nagyon köszönöm! :)

Többieknek meg elég annyi hogy a reál dolgokhoz síkhülye voltam vagyok leszek, egyébként valóban BTK, spanyol szakos vagyok, mindig is a nyelvek érdekeltek, minornak németet választottam mellé. Egyébként ha hiszitek ha nem, 445 ponttal kerültem be;D Úgyhogy lehet fikázni, persze nem baj, mert tudom hogy igazatok van, legalább az ilyen alapokhoz érthetnék reál területen:S

2011. máj. 30. 11:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez tényleg szégyen. Ennyire senki nem lehet hülye a matekhoz. Ez lustaság, nemtörődömség, magasról szarás az egészbe.

Annyit kellene tenned, hogy rákeresel, hogyan kell kiszámolni, és bepötyögnéd a számológépbe.

Mi ezen a bonyolult?

Összeadás, szorzás meg osztás.


Hogy a fenébe tudsz így boldogulni az életben? A boltban sem tudod kiszámolni, hogy mennyit kell fizetned, vagy mi?

Ez egyszerűen annyira alapvető dolog, hogy hihetetlen.


[link]


Tanulmányozd ezt és tanuld meg. Vagy legalább ne hirdesd, hogy ennyire tudatlan vagy, mert ez sajnos nem vicces.

2011. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"legalább az ilyen alapokhoz érthetnék reál területen:S"


ennek köze nincs semmi reálhoz, hanem egy alap értelem, hogy képes az ember egyetemistaként utánanézni, hogy hogyan számolják az átlagot. Nem kell hozzá matektudás, összeadni, szorozni, osztani még egy bölcsész is tud, ha más nem, számológéppel. Semmi nem kell hozzá, csak utána kell nézni.


Miért van az, hogy ez annyira jellemző a bölcsészekre, hogy ilyen szinten képtelenek önállóan utánanézni valaminek, ellenben a leghangosabban képesek mindenért sírni bármiért, miközben gőzük sincs semmiről? (tapasztalat, nem egyszer vitatkoztam már konkrét dolgokról úgy bölcsészekkel, hogy végig közben hülyeségeket és durva tárgyi tévedéseket hadováltak a témában, meg általában fingjuk nem volt az egészről, ellenben eszükbe sem jutott utánanézni, helyette rögtön ordibáltak)

2011. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tőlem 480 ponttal is bekerülhettél, lényeg az, hogy életképtelen vagy, spanyol szakkal meg főleg :D
2011. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"lehet fikázni, persze nem baj, mert tudom hogy igazatok van, legalább az ilyen alapokhoz érthetnék reál területen"


de azért töröltetted a hozzászólásomat, amiben fikáztalak egy kicsit. gratulálok bölcsészke a "következetes" hozzáállásért.

2011. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, egy csúnya szó sem volt benne, csak annyi, hogy menj tescos árufeltöltőnek, ha egy súlyozott átlagot sem tudsz kiszámolni. Komolyan megáll az eszem, kiket vesznek fel egyetemre manapság.
2011. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3.6, de a nem teljesített kreditekért még fognak ebből levonni.


oltani inkább nem akarlak, de nekem is nagyjából az a véleményem a képességeidről, ami az előttem szólóknak...

2011. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!