Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó ha az érettségin a novellae...

Jó ha az érettségin a novellaelemzést, pontosan ez alapján akarom elkészíteni?

Figyelt kérdés

Az érettségin novellát akarok elemezni. Érvelni sosem tudtam jól, inkább elemeztem. Alapjában okos gyerek vagyok, de az elemzés sosem ment. a Suliban 2 esek lettek az elemzések, de 3 masok is születtek. A kérdésem, hogy ha pontosan ez alapján jellemzem a novellát, akkor ez így tökéletes lesz e ?


[link]


És ha pontosan ez alapján elemzem a novellát, akkor hanyasra számíthatok?


2011. ápr. 29. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont eszerint elemeztem én is tavaly, és összesen egy pontot vont le a tanár a stílusom miatt. Ez egy tökéletes összefoglaló.
2011. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vétesz helyesírási hibát, egységes a stílusod, szabatos a fogalmazásod, nem írsz zöldségeket (tehát tisztességesen elolvasod a novellát), akkor akár hibátlan is lehet a feladatmegoldásod.
2011. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, mi is kaptunk hozzá anyagot, de mikor ezt megláttam én is úgy döntöttem inkább így tanulom meg, ez sokkal részletesebb és jobb a sorrendje is. Ezzel biztosan jó jegyet kapsz majd.
2011. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én is eszerint fogok remélhetőleg elemezni :D:D Hajrááá:D
2011. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavaly én is eszerint elemeztem, és 60%-os lett...

Pedig 4 évig ötös voltam magyarból és tudok fogalmazni. Kicsit mellbevágó volt, amikor megtudtam az eredményt. :D

Még szerencse, hogy nem számított a magyar sehova.

2011. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a magyar az a tárgy, ahol a leginkább számít a tanár jóindulata.
2011. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
csak nekem nem nyitja meg?! nagyon kéne...
2012. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem se jó a link, pedig holnap érettségi... :S:D Jól jött volna.

Előző! Kalappal a holnaphoz! ;)

2012. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Neked is! :) Sok sikert!
2012. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!