Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME Ipari termék- és formaterv...

BME Ipari termék- és formatervező szakára szeretnék jelentkezni, van itt olyan aki oda jár vagy ott végzett és szívesen mesélne róla?

Figyelt kérdés

Mire számítsak ha felvesznek?

Milyen órarendre számítsak?

Milyen tapasztalataid vannak a szakkal kapcsolatban?

Mennyire nehéz, illetve milyen lehetőségek vannak elhelyezkedés során?


Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



#egyetem #lehetőség #BME #formatervezo
máj. 9. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én gépész vagyok, de ismerek pár termékest, és elég sok óránk közös, vagy néhány esetbe más tartja és kicsit könnyebb de a tanagyag hasonló. Lesz jó sok nehéz mérnöki tárgy (mechanika, gépelemek pl) meg jópár "művészibb" is.


Fontos megjegyezni hogy nem szabad úgy elképzelni hogy egy művészképző ahol az időd 90%a kreatív dolgokra megy, ez főként egy mérnöki képzés. Nem teljesíthetetlen, nem azt mondom, vagy hogy elriasszalak vagy akármi, de ismerek 1-2 embert akit kicsit meglepetésként ért ez

tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!